reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Action
ne: कारवाही

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Challenge type
ne: चुनौतीको प्रकार

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश
