reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Action
nl: Actie

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Challenge type
nl: CAPTCHA-type

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Error message
nl: Foutmelding
