reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Action
fa: عملکرد

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Score
fa: امتیاز

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Error message
fa: پیغام خطا
