reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Action
pt: Ação

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Score
pt: Pontuação

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: Challenge type
pt: Tipo de desafio

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Error message
pt: Mensagem de erro
