reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Action
sl: Akcija

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
