reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Score
th: คะแนน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด
