reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Error message
bg: Съобщение за грешка
