reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Score
cs: Skóre

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Challenge type
cs: Typ testu

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Error message
cs: Chybová zpráva
