reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Score
cy: Sgôr

en: Error message
cy: Neges wall
