reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Action
gl: Acción

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Score
gl: Puntuación

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: Challenge type
gl: Tipo de desafío

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Error message
gl: Mensaxe de erro
