reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Action
is: Aðgerð

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: General settings
is: Almennar stillingar
