reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Action
lt: Veiksmas

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Challenge type
lt: Apsaugos tipas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: The site key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
lt: Svetainės raktas, Jums duotas, kai <a href="@url ">registravotės reCAPTCHA</a>.

en: The secret key given to you when you <a href="@url">register for reCAPTCHA</a>.
lt: Slaptas raktas, Jums duotas, kai <a href="@url"> registravotės reCAPTCHA</a>.
