reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
