reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Action
ru: Действие

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Score
ru: Результат

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: Challenge type
ru: Тип теста

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Site key
ru: Ключ сайта
