reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Action
sv: Åtgärd

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Score
sv: Poäng

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: Challenge type
sv: Typ av utmaning

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Error message
sv: Felmeddelande
