reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Action
uk: Дія

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Score
uk: Вага

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Challenge type
uk: Тип перевірки

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Are you sure you want to delete this action?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю дію?

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку
