reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Action
vi: Thao tác

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Score
vi: Điểm

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Challenge type
vi: Loại hình sử dụng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Error message
vi: Thông báo lỗi
