reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Action
ca: Acció

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Score
ca: Puntuació

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: Challenge type
ca: Tipus de repte

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Error message
ca: Missatge d'error
