reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Action
da: Handling

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Score
da: Karakter

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: Challenge type
da: Udfordringstype

en: Machine name
da: Internt navn

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Site key
da: Nøgle

en: Did not receive a 200 from the service.
da: Modtog ikke status 200 fra tjenesten.

en: The request is invalid or malformed.
da: Forespørgslen er ugyldig eller forkert udformet.

en: Could not connect to service.
da: Kunne ikke forbinde til tjenesten.
