reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Action
fi: Toiminto

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Score
fi: Tulos

en: Widget settings
fi: Widgettien asetukset

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: Challenge type
fi: Tarkistustyyppi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Error message
fi: Virheviesti
