reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Score
pl: Wynik

en: Widget settings
pl: Ustawienia kontrolki

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: Challenge type
pl: Rodzaj testu

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie
