reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Action
sr: Акција

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Error message
sr: Порука о грешци
