reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Action
tr: Eylem

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Score
tr: Puan

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Challenge type
tr: Soru türü

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Error message
tr: Hata mesajı
