reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Action
af: Aksie

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Score
af: Punt
