reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.
