reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Action
et: Tegevus

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Score
et: Tulemus

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Error message
et: Veateade
