reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Action
he: פעולה

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Score
he: ניקוד

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Error message
he: הודעת שגיאה
