reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Action
hr: Akcija

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Score
hr: Rezultat

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Error message
hr: Poruka greške
