reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Score
jv: Skor

en: Spam control
jv: Pengawas Spam

en: Challenge type
jv: Jenis kesempatan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Error message
jv: Pesen kesalahan
