reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: None
ka: არცერთი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Score
ka: ქულა
