reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Action
kk: Әрекет

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер
