reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Error message
km: សារ​កំហុស
