reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ
