reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
