reCAPTCHA v3 (7.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Action
os: Архайд

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.
