Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Action
af: Aksie

en: Settings
af: Verstellings

en: Created
af: Geskep

en: Never
af: Nooit
