Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Created
ca: Creat

en: Never
ca: Mai

en: File Type
ca: Tipus de fitxer
