Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Action
et: Tegevus

en: Settings
et: Seaded

en: Filename
et: Failinimi

en: Created
et: Loodud

en: Never
et: Mitte kunagi
