Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Action
fa: عمل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Created
fa: ساخته شده

en: Never
fa: هرگز
