Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Action
fi: Toiminto

en: Settings
fi: Asetukset

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 3 Days
fi: 3 päivää

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: 2 Weeks
fi: 2 viikkoa

en: 1 Month
fi: 1 kuukausi

en: 3 Months
fi: 3 kuukautta
