Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Action
hu: Akció

en: Settings
hu: Beállítások

en: File Size
hu: Fájlméret

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Created
hu: Létrehozva

en: Never
hu: Soha

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 3 Days
hu: 3 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: 2 Weeks
hu: 2 hét

en: 1 Month
hu: 1 hónap

en: 3 Months
hu: 3 hónap

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: File Type
hu: Fájl típusa
