Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Action
it: Azione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Filename
it: Nome file

en: Created
it: Creato

en: Never
it: Mai
