Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Action
sl: Akcija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli
