Recent Files (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Settings
sv: Inställningar

en: File Size
sv: Filstorlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: Created
sv: Skapad

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 3 Days
sv: 3 dagar

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: 2 Weeks
sv: 2 veckor

en: 1 Month
sv: 1 månad

en: 3 Months
sv: 3 månader

en: day | days
sv[0]: dag
sv[1]: dagar

en: File Type
sv: Filtyp
