Recent Files (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Created
ar: الإنشاء

en: Never
ar: أبدا
