Recent Files (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Action
bg: Действие

en: Settings
bg: Настройки

en: Filename
bg: Име на файла

en: Created
bg: Създадено

en: Never
bg: Никога
