Recent Files (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: 1 Day
bo: ཉིན 1
