Recent Files (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Never
el: Ποτέ
