Recent Files (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Action
eo: Ago

en: Settings
eo: Agordoj

en: Created
eo: Kreita

en: Never
eo: Neniam
