Recent Files (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: File Size
fr: Taille du fichier

en: Filename
fr: Nom du fichier

en: Created
fr: Créé

en: Never
fr: Jamais

en: 1 Day
fr: 1 Jour

en: 3 Days
fr: 3 Jours

en: 1 Week
fr: 1 Semaine

en: 2 Weeks
fr: 2 Semaines

en: 1 Month
fr: 1 Mois

en: 3 Months
fr: 3 Mois

en: day | days
fr[0]: jour
fr[1]: jours

en: File Type
fr: Type de fichier
